пн-нд 10:00-22:00
(067)139-73-11 (10:00 - 22.00)
Торгово-розважальний і бізнес-центр
Телефон:
Графік роботи:
Пн-Нед: 10:00-23:00 (під час карантину 10:00-22:00)

LITRA

LITRA - спеціалізована мережа якісної алкогольної продукції. Проект, який пропонує великий асортимент різноманітних напоїв, в першу чергу солодової продукції - пива та віскі. Любителі тихих та ігристих вин, а також інших "спірітів" залишаться задоволеними різноманіттям продукції.

Основа концепту – це велика кількість напоїв на розлив. На кожному магазині від 60 до 100 кранів – пива, сидру, просекко, квасу, лимонаду. Розливна продукція цілодобово зберігається в холодильних кімнатах (колд румах), котрі монтуються індивідуально на кожному магазині мережі. Аби Ви завжди могли куштувати улюблені напої, наші співробітники постійно здійснюють контроль температурного режиму, ліквідності продукції, чистоти пивних магістралей, що гарантує якість та кондицію напою.

Формат LITRA розрахований як на масового споживача, що полюбляє українську регіональну класику так і на любителів ексклюзивного імпорту та цікавого крафту.


Фішки мережі LITRA:

  1. Пиво на розлив

 

  1. Ми здійснюємо розподіл розливних напоїв на азотне та вуглекислотне підключення, що дає можливість кінцевому споживачу насолодитись "незайманою" та оригінальною смаковою характеристикою напою, котра була запланована пивоваром під час виробництва.
  2. Віскі на розлив.

 

  1. Розливаємо близько 100 видів віскі в скляну тару по 50 чи 100 мл. Це так названі "відливанти" чи дегустаційні сети. Не завжди покупці можуть чи хочуть купувати 50-100 пляшок віскі, щоб визначитись зі своїми фаворитами, або просто зрозуміти різницю між країнами походження, виробниками, роками витримки, купажами і т.д.
  2. Постійні сейли та акції

 

  1. Гнучка цінова політика, що обумовлена ексклюзивними контрактами, власним імпортом та багатьма іншими факторами які дають можливість запропонувати кінцевому споживачу дуже цікаві акційні пропозиції та низькі ціни.
  2. Пиво, що "слухає" музику.

 

  1. Основною фішкою при зберіганні пивної продукції є те, що в холодильній кімнаті (cold room) цілодобово грає класична музика. Таку новацію ми запровадили вивчивши праці деяких вчених про те, що вода при низьких температурах структурується під впливом класичних композицій. Тому ми можемо стверджувати, що наше пиво найсмачніше, як мінімум тому, що воно з "нотками":) До речі, слово «класика» з грецької мови переводиться як «зразок», тому і вибрали музику Шопена, Баха, Моцарта та Вівальді.
  2. Команда.

 

  1. Кваліфікований та підготовлений персонал, котрий надасть якісну та інформативну консультацію.