пн-нд 10:00-22:00
(050)135-05-02 (10:00 - 22:00)
Торгово-розважальний і бізнес-центр
Телефон:
Графік роботи:
10:00-22:00

Reima

Reima - велике починається з малого!

Майже 80 років фінський бренд функціонального дитячого одягу та взуття Reima працює для того, щоб діти могли безтурботно грати надворі в будь-яку погоду та відчувати радість кожного руху. Команда Reima активно впроваджує принципи сталого розвитку, щоб зберегти планету для майбутніх поколінь.

Щосезону ми готуємо для вас нові колекції верхнього, натільного одягу, проміжних шарів, аксесуарів та взуття, які створені з урахуванням потреб активних дітей. Ми працюємо над покращенням моделей та матеріалів, а також постійно розробляємо екологічні функціональні новинки. Яскраві сезонні кольори та принти у поєднанні зі зручним кроєм та високою якістю не залишаться без уваги як батьків, так і дітей.

Монобрендові магазини Reima - улюблене місце шопінгу для дітей і дорослих: діджитал-концепт, зручна навігація, детальні інформаційні матеріали та сформовані готові луки! Крім того, малюк може погратися в нашому розважальному куточку, поки ви робите покупки. 

Наші консультанти - експерти своєї справи. Знаючи потреби активних дітей, ми пропонуємо батькам правильні рішення вибору одягу та взуття в потрібний момент.

Для всіх прихильників бренду діє програма лояльності Reima Club, членство у якій дає постійні знижки та гарантує, що Ви першими дізнаєтесь про всі акції та новини бренду.

Купуйте найкраще своїм малюкам!

Чекаємо на Вас у магазині Reima на 2 поверсі ТРЦ Retroville.

Перейти на сайт
Акції та знижки магазину