пн-нд 10:00-22:00
(050)135-05-02 (10:00 - 22:00)
Торгово-розважальний і бізнес-центр
Телефон:
Графік роботи:
10:00-22:00

Duna

ДЮНА-ВЕСТА – лідер та єдина українська фабрика з абсолютно повним спектром панчішно-шкарпеткових виробів. Створена у 1965 році на базі Червоноградської фабрики.

Якість продукції підтверджена міжнародними сертифікатами. Асортиментний ряд вражає своєю різноманітністю та включає в себе найбільш популярні моделі панчішно-шкарпеткових виробів: чоловічі, жіночі та дитячі шкарпетки, сліди (підслідники), панчохи і напівпанчохи, гольфи, колготки, кальсони. Додатково у магазині представлена трикотажна група товарів для всієї сім’ї від українських та турецьких виробників. Фабрика "Дюна-Веста" використовує у виробництві шкарпеток та колготок натуральну сировину: бавовну (вироблену переважно в Єгипті та Індії), бамбукове волокно, поліамід.

У нашому фірмовому магазині, ви також можете придбати продукцію наших власних торгових марок Accent та Furia. Серія жіночих колготок ТМ Furia виготовляється із застосуванням високоякісної лайкри. У ТМ Accent представлені чоловічі, жіночі, дитячі вироби преміум сегменту, виготовлені із мерсеризованої бавовни та бамбукового волокна.

 

DUNA –це краса і впевненість, комфорт і доступність, класичність і сучасність!

Обирай для себе в мережі фірмових магазинів DUNA!

Перейти на сайт