пн-нд 10:00-22:00
(050)135-05-02 (10:00 - 22:00)
Торгово-розважальний і бізнес-центр
Телефон:
Графік роботи:
10:00-22:00

Prostor

Магазини Prostor відповідають європейському формату drogerie, який передбачає наявність усієї продукції першої необхідності для дому, краси та здоров'я. Так, в практично 100 магазинах Prostor на вибір покупців представлено найширший асортимент косметики і товарів для догляду за тілом, продукції для здорового способу життя і сімейного затишку, побутової хімії, парфумерії, товарів для мам і немовлят, товарів категорії wellness (ароматичні олії, солі, спа) та багато іншої корисної продукції - від провідних українських виробників і кращих світових брендів.

Постійними партнерами Prostor є офіційні представництва таких відомих брендів, як L'Oreal, Max Factor, Colgate & Palmolive, Natural Sea Beauty, Gillette, Nina Ricci, Calvin Klein, Garnier, Nivea, Vichy, Lierac, Schwarzkopf & Henkel та багато- багато інших.

 

Ми віримо, що життя - прекрасне, тому намагаємося кожен день наповнювати її гармонією, забезпечуючи Вам оптимальні вибір товарів для краси і здоров'я: для Вас, Ваших близьких та Вашого Дому!

 

Сьогодні більш 1 000 000 українців є постійними клієнтами торгової мережі Prostor, географія присутності якої поширюється на 27 міст в 12 областях України

Перейти на сайт