пн-нд 10:00-22:00
(050)135-05-02 (10:00 - 22:00)
Торгово-розважальний і бізнес-центр
Телефон:
Графік роботи:
10:00-22:00

Kodak Express

Kodak Express - незмінно висока якість послуг, що надаються в сфері фотодруку, широкоформатного друку, обробки фотографій і інших зображень, виготовлення сувенірної продукції та супутніх напрямках.

Ми працюємо з 2005 року. З тих пір ми навчилися працювати як з невеликими, так і з великими замовленнями. У нас найкраще обладнання і матеріали, які дозволять зберегти ваші фото надовго.

Kodak Express - фотоцентр повного циклу. Незмінно відмінна якість продукції забезпечується використанням сучасного обладнання японського виробництва, яке на практиці довело свою надвисоку якість.

Фотографії на документи робляться протягом 5 хвилин. Додаткові обробка, ретушування і корекція, які швидко і якісно зроблять наші професійні оператори, входять у вартість послуги.

Фотографії різноманітних форматів друкуються на хімічній фотолабораторії Noritsu. Використання оригінальної хімії дозволяє отримати фотографії неперевершеної якості, які з часом не тьмяніють.

Широкоформатний друк здійснюється на високоякісних натуральних полотнах і фотопапері японського і корейського виробництв на сучасному плоттері EPSON, що дозволяє досягти чудового перенесення кольорів.

Величезний вибір різноманітної сувенірної продукції дозволить зробити незвичайні, стильні і оригінальні подарунки на будь-який смак і бюджет. Ми друкуємо фотографії, малюнки, логотипи на келихах, чашках, термосах, магнітах, футболках, подушках, каменях, тарілках і пазлах. Об'ємна фотографія в 3-Д кристалі на дерев'яній підставці з ефектною LED-підсвіткою справить враження на найдосвідченого клієнта.

Ми працюємо тільки з оригінальними професійними матеріалами, щоб ваші фотографії, полотна і сувеніри зберігали фарби і не тьмяніли.

 

Наш фотоцентр також пропонує широкий асортимент фототоварів: фотоальбоми, рамки для фотографій, колажі та багато іншого.

Крім того, ми здійснюємо копіювання, друк, сканування документів до формату А3 - як в монохромному варіанті, так і в кольоровому.

Додатково надаємо послуги з ламінування документів, брошурування і т.і.

 

Ми не продаємо послуги, ми допомагаємо зберегти ваші спогади і емоції надовго!

 

Будемо раді бачити Вас в нашому фотоцентрі, а Ви переконаєтеся у високій якості послуг, що надаються, і демократичності наших цін!

Перейти на сайт