пн-нд 10:00-22:00
(050)135-05-02 (10:00 - 22:00)
Торгово-розважальний і бізнес-центр
Графік роботи:
10:00-22:00

Моє свято

Якщо подумати, то найяскравіші спогади у нас, дорослих, звичайно ж, пов'язані з дитинством - часом, коли дерева були великими, а кулі - яскравими. І ніщо так не запам'ятовується, як дитячі свята, влаштовані дорослими з любов'ю, увагою і обов'язково - з фантазією. Повітряні кулі, подаровані на день народження, до Нового Року і будь-якого іншого яскравого і пам'ятного для дитини торжества будуть згадуватися Вашим малюком ще довгі роки.

 

Свято з родзинкою

Ясно, що мова в даному випадку не йде про банальну в'язочка з трьох-п'яти кульок, які встигнуть набриднути дитині вже через 5 хвилин. Чи не опускаємо планку: наше завдання проявити фантазію і зробити диво! Для цього нам знадобляться кулі "з родзинкою"! А ось тут-то і доведеться заручитися допомогою справжніх професійних "надувателей", що використовують своїх композиціях не прості кулі.

 

Запевняємо Вас, незалежно від темпераменту і захоплень малюка, повітряні кулі на день народження напевно зроблять свято незабутнім. Звичайно, дещо ми спробуємо дізнатися і у Вас - адже напевно у кожного хлопчика чи дівчинки є свій казковий герой - з мультфільму, дитячої книжки, а може бути власного, мальованого виробництва. Добре, якщо Ви зможете підказати нам напрямок роботи, а наше завдання - виконати задумане в кращому вигляді.

 

В роботі майстер використовує:

 

кулі-ходилки;

кулі співають;

кулі-мультяшні герої;

кулі - герої улюблених дитячих художніх фільмів;

комбінації з куль у вигляді незвичайних казкових панно;

кулі-поздравлялки з барвистими написами;

інші кулі за сценарієм.

Від фігурки - до інтер'єру

Правильно організоване свято обов'язково перетворитися на загальні веселощі. І весь час, поки винуватець торжества і його гості святкуватимуть і веселитися, всюди їх будуть підбивати забавні фігурки з повітряних кульок з гелієм, веселити кумедні написи з куль і захоплювати казково яскраві кульки з фольгированним покриттям.

 

Свято пройде набагато веселіше, якщо в передпокої, дитячої, кафе, у якому підкреслюється торжество, з'явитися нехай навіть кілька звичайних, різнокольорових повітряних куль. Але не забудьте, що за сценарієм і призи та подарунки повинен буде отримати не тільки іменинник або іменинниця, а й гості, що прийшли. Тут зовсім необов'язково гнатися за ціною, повірте, для тих хто цінує увагу, саме воно виявиться в тисячу разів дорожче.

 

Свято цілий рік

З урахуванням того, що день народження тільки раз на рік, а до Нового Року може бути ще ой як далеко, варто задуматися, а не радувати чи малюка (і себе заодно) час від часу по якомусь символічному приводу. Тут працює одне просте правило: чим менша дитина - тим більше приводів радіти у нього є! Так радійте разом з ним! Нехай крім "офіційних" дат у Вашому особистому календарі з'являться неофіційні святкові дати, присвячені дню народження цуценя, настання весни або першому снігу. Яскраві повітряні кулі і забавні композиції з них виявляться завжди до речі, ну а з доставкою і оформленням повітряних куль в кращому вигляді ми з задоволенням Вам допоможемо.

Перейти на сайт