пн-нд 10:00-22:00
(050)135-05-02 (10:00 - 22:00)
Торгово-розважальний і бізнес-центр
Телефон:
Графік роботи:
Понеділок-субота:
10:00 - 17:00

Паспортний сервіс

Державне підприємство "Документ" створено у 2003 році та з червня 2011 року за рішенням Кабінету Міністрів України перебуває у сфері управління Державної міграційної служби України.

Основною метою діяльності підприємства є використання нових сервісів і стандартів надання послуг, створення сучасних умов обслуговування громадян, іноземців та осіб без громадянства.

Підприємство, визначене законодавчими актами адміністратором Єдиного державного демографічного реєстру, здійснює реалізацію заходів щодо інформаційного, технічного та програмно-технологічного забезпечення функціонування цієї електронно-інформаційно-телекомунікаційної системи та впроваджує єдину службу сервісної підтримки її користувачів.

Підприємство наділене законом необхідними повноваженнями прийому заяв-анкет громадян на оформлення біометричних документів та їх видачі. Для цього коштом підприємства з використанням сучасних інформаційних систем створено 30 центрів обслуговування громадян «Паспортний сервіс» у 21 регіоні України.

Центри обслуговування громадян Паспортний Сервіс із системою електронної черги, наявністю терміналів самообслуговування для оплати послуг, фотографуванням, копіюванням на місці оригіналів документів при оформленні та підготовці їх пакету свідчать про вагомий прогрес у сфері надання послуг.

Для зручності клієнта було введено реалізацію супутніх послуг, а саме медичного страхового полісу, довідки про несудимість та проставлення штампу апостиль. Це спростило підготовку документів для майбутнього виїзду за кордон громадянам.

Підприємство не отримує фінансування з державного та місцевих бюджетів, а працює на засадах самоокупності. Отримані внаслідок господарської діяльності кошти ДП "Документ" використовуються виключно у межах затвердженого Державною міграційною службою України фінансового плану.

Перейти на сайт