пн-нд 10:00-22:00
(050)135-05-02 (10:00 - 22:00)
Торгово-розважальний і бізнес-центр
Телефон:
Графік роботи:
10:00 - 22:00

L’Occitane

L’Occitane – це натуральна французька косметика з Провансу, яка вже понад 40 років пропонує засоби по догляду за обличчям, тілом та волоссям, а також парфумерію та аромати для дому. Ми об’єднуємо силу природи та наукові дослідження, створюючи високоефективні формули, багаті натуральними активними інгредієнтами та ефірними оліями з серця Провансу.

Бренд L’Occitane був заснований в 1976 році, коли його засновник Олів’є Боссан почав дистилювати ефірні олії та продавати їх в улюбленому Провансі. Бренд, що заснований на твердих принципах та справжніх історіях, з тих пір неухильно розвивається, його філософія залишається незмінною. Саме тому L’Occitane притримується простих принципів: поважати біологічне біорізноманіття, підтримувати виробників, зменшувати кількість відходів, поважати права жінок, піклуватися про зір, шанувати ремесло.

Продукція бренду більш ніж 95% складається з натуральних біорозкладних інґредієнтів (згідно зі стандартами ISO 16128) та відповідає концепту “Чисті Стандарти L’Occitane” (L’Occitane’s Clean Charter).

Перейти на сайт