пн-нд 10:00-22:00
(050)135-05-02 (10:00 - 22:00)
Торгово-розважальний і бізнес-центр
Графік роботи:
10:00-22:00

CallagHan

Іспанське взуття має дуже витриманий дизайн і стиль casual (вільний). Це взуття надзвичайно зручне. Орієнтація на комфорт і зручність - головний принцип при розробці кожної колекції і впровадженні кожної нової технології. Взуття зроблено в основному з натуральних матеріалів. Всі марки представленого взуття виготовляються в Іспанії від початку і до кінця.

1.CallagHan Іспанія, Арнедо.

Система CallagHan Adaptation дозволяє взуттю ідеально лягати на ногу будь якої повноти і розширюватися під час ходи. XL Exstra Light- полегшена в 2 рази підошва. Всі інновації, які впроваджував і продовжує впроваджувати CallagHan, привели до того, що ця марка стала однією з найбільш продаваємих в Європі з 2011 по 2019 роки.

  1. Fluchos Іспанія, Арнедо.

З 1962 р. і до цього дня продовжує розробляти і впроваджувати власні інноваційні технології для підвищення комфортності випускаємого ними взуття. В активі компанії десятки запатентованих інновацій, які дарують зручність кожного дня. Fluchos Artesano - ручний крій і прошивка. Air Soft Fluchos - спеціальна система амортизації за допомогою повітряних балонів. Air Comfort - підошва більш гнучка й еластична за рахунок більшого на 50% змісту латексу. Shock Absorba-система, яка пом'якшує дію на  частину п’яти стопи. Solgrip- антислизьке покриття підошви,яке являється ідеальним в мокру погоду на палубі яхти або катера і багато інших інновацій.

  1. Junglе

- бренд, який має сучасний вигляд, прекрасні кольори. Взуття марки Jungla завжди дуже зручне і практичне. Якість матеріалів, таких як шкіра і латексна основа, робить моделі Jungla цінним продуктом, який можна носити в будь-якому віці. Якщо ви купуєте взуття Jungla, ви можете бути впевнені, що будете носити його постійно

  1. Panama Jack

-це іспанська марка добротного неформального взуття ready - to -wear для чоловіків і жінок. Черевики цього бренду практичні і зручні. Для верху черевикPanama Jack використовує замшу, нубук і шкіру. Дуже часто матеріали для верху проходять вологозахисну обробку (жирування). Для підкладки використовуються натуральна шкіра, текстиль та натуральне хутро. У деяких випадках застосовується мембрана Gore- Tex. Устілки найчастіше робляться з шкіри і є знімними, а підошви, як правило, відрізняються гнучкістю, довговічністю, великою товщиною і потужним протектором, виготовляються вони з синтетичних матеріалів.