пн-нд 10:00-22:00
(050)135-05-02 (10:00 - 22:00)
Торгово-розважальний і бізнес-центр
Нова колекція «Wool Season» від GEPUR
07 11 2025

Колекція Wool Season від GEPUR – ода осені, сезону спокою, елегантності та розкоші. GEPUR занурює в справжню атмосферу осені: теплу, комфортну, розкішну і жіночну, де кожна річ – частина твоїх щоденних ритуалів, маленьких свят і великих відкриттів.

Колекція створена для сучасної жінки, що живе у ритмі великого міста, але цінує моменти, коли можна сповільнитися. Твій гардероб стає твоїм затишком, а кожен образ – емоцією, яку хочеться переживати знову і знову.

Особливий акцент – на теплих трикотажних, вовняних і твідових речах. Вони тонкі й легкі, але неймовірно теплі. Одягаєш їх і відчуваєш, ніби тебе обіймають. Це емоційний комфорт і турбота про себе, реалізовані в деталях. Лонгсліви, які гріють, але не обтяжують. Костюми, у яких зручно і в офісі, і на прогулянці. Шуби та жакети, що виглядають розкішно, але дають впевненість навіть у найхолодніший день.

Колекція Wool Season – це одяг, який хочеться носити щодня. Вона про турботу. Про тебе. Про твої дні. Про тепло, яке відчувається від першого дотику до тканини. І про відчуття впевненості, коли ти живеш у своєму ритмі, у гармонії зі стилем і комфортом.