пн-нд 10:00-21:00
(050)135-05-02 (10:00 - 19:00)
Торгово-розважальний і бізнес-центр

Волелюбність українських жінок в новій колекції KALYNA від SOVA

Волелюбність українських жінок в новій колекції KALYNA від SOVA
23 08 2022

Ювелірний дім SOVA відобразив символ української ідентичності в новій колекції прикрас KALYNA

 

SOVA надає символу нового, сучасного звучання. Коралові ягоди спускаються в незвичні грона прикрас, неначе завиток калинової лози.    

 

В колекції 12 прикрас в білому та жовтому золоті. Флагман KALYNA жорстке кольє, яке ніжно обвиває шию, а віти з кораловими гронами калини опускає до серця. Колекція має універсальні підвіси, які можна доповнити однією з трьох оксамитових стрічок на вибір червоною, чорною, або ніжно-рожевою.

 

Червоні ягоди об’єднуються в кетяги так само як і українські жінки тримаються разом, аби бути ще сильнішими. Їх гілки не складені в ідеальні лінії, а дивляться в різні боки, відображають українську волелюбність і непримиримість. 


KALYNA стала відображенням сильної України та кожної українки, боротьби та підтримки. Тому з виходом колекції SOVA презентує колаборацію з глобальною фандрейзинговою платформою UNITED24 на підтримку України: лімітовані льняні стрічки з написом UNITED24 можна отримати разом з підвісом з коралами  і долучитися до збору на потреби медичного напряму проєкту. У зв’язку зі збільшенням кількості постраждалих перед українськими лікарями постає гостра потреба в апаратах зовнішньої фіксації, тому мета співпраці закупити 120 комплектів АЗФ, які забезпечать запит медиків.

ТРЦ Retroville – це все та навіть більше