пн-нд 10:00-19:00
(050)135-05-02 (10:00 - 19:00)
Торгово-розважальний і бізнес-центр
Телефон:
Графік роботи:
10.00-22.00

Papashon Kids

Парк дитячих розваг PAPASHON Kids – це 3000м2 розваг та атракціонів на будь-який дитячий смак та вік! Для юних Гостей тут створені лабіринт, батутна арена, смуга перешкод, веселкові мережі та маса інших розваг та активностей. Для найбільш допитливих регулярно проводяться кулінарні та творчі майстер-класи, розважальні програми та квести. Радість та щастя – вчитися та пізнавати світ, граючи в PAPASHON Kids!

 

АТРАКЦІОНИ ТА РОЗВАГИ

 

АВТОДРОМ

Мотоцикли та автомобілі! Кожен знайде щось для себе! Візьміть участь в перегонах з дитиною або покатайтесь разом з нею в автомобілі! Вперед, до нових перемог!

 

БАТУТИ

Стрибати вище неба! Дозвольте дитині відчути себе супергероєм та настрибатися досхочу! Не забудьте взяти із собою не слизькі шкарпетки. Ви також можете придбати шкарпетки на місці.

 

ВЕСЕЛКОВЕ ДЕРЕВО

По різнокольоровим тенетам можна лазити безкінечно! Адже це мрія - залізти повище, покачатися в тенетах, а після того опинитися в безпечному басейні з різнокольоровими кулями!

 

ДЛЯ МАЛЯТ

Мініатюрний батут, карусель "Пальма", маленькі машинки та мініатюрні атракціони. З перших кроків - до рухливих розваг та активного дозвілля!

 

ЛАБІРИНТ

Здавалося б, просто веселий атракціон з мостами, балансами, спусками, тонелями та роликами, але він дозволяє в ігровій формі розвивати моторику, орієнтування, спритність, стимулює фантазію та кмітливість! Тренуватися граючи - хіба ж це не мрія?

 

НІНДЗЯ ПАРК

Тут кожна дитина може відчути себе справжнім ніндзя - спритним, швидким, сильним, адже цей парк - доволі ефективний спортивний снаряд!

 

СМУГА ПЕРЕШКОД

Як же чудово пройти всі хитромудрі перешкоди, а потім з усього розмаху поринути в сухий басейн з різнокольоровими кульками!

 

ІГРОВІ ПРИСТАВКИ

Діти обожнюють ігрові приставки, адже на них можна змагатися за улюбленого персонажа, взяти участь в автоперегонах, створити власну імперію або обрати гру, яка більш за все до вподоби.

 

 

ОРГАНІЗУЄМО ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ МРІЇ ВАШОЇ ДИТИНИ

Плануєте День Народження дитини, але немає часу займатися організацією і приготуванням?

Ми організуємо все за вас!

Веселе свято, який запам’ятають і діти і дорослі!

 

Професійні аніматори

Банкетне меню як для дорослих так і для дітей

Найбільша кількість атракціонів

Сім тематичних кімнат

Оригінальні сценарії для дитячих свят

Індивідуальний підхід до організації кожного заходу

Перейти на сайт