пн-нд 10:00-22:00
(050)135-05-02 (10:00 - 22:00)
Торгово-розважальний і бізнес-центр
Графік роботи:
10:00-22:00

Чиста Хата

Магазин «Чиста Хата» — це команда професіоналів, які об’єдналися, щоб дарувати людям можливість купувати якісні товари побутової хімії та особистої гігієни від провідних світових виробників. Рік заснування — 2015.

Наразі в асортименті компанії понад 3000 тисячі товарів, якими користуються у понад 100 країнах світу. Асортимент продукції постійно оновлюється новинками від провідних світових виробників.

У нас Ви зможете придбати:

  • Безфосфатні та гіпоалергенні засоби для прання від брендів Ariel, Persil, Lenor, Coccolino, Dixan, Chanteclair, Omino Bianko та багато інших.
  • Безпечні для Вас та Вашого дому засоби для прибирання від брендів Chanteclair, The Pink Stuff, Scrub Daddy, Minky, Vileda, Winnis, Dr. Beckmann, Viakal, Swiffer, Sano, Denkmit, Profissimo, Poliboy, Dettol, Aмbi pur, Method та багато інших.
  • Товари особистої гігієни та косметики від брендів Marvis, Crest, Biorepair, Curaprox, Tesori d'Oriente, Nesti Dante, Rituals, Victoria’s Secret, Vivanel, Borotalco, Secret, Arm Hammer, DR.JART+ та багато інших, які подарують турботу та якісний догляд за Вашим тілом.

Купуючи в магазині «Чиста хата», Ви гарантовано отримаєте безпечні та ефективні засоби, які спроможні вирішити будь-які Ваші проблеми.

Ваш дім — наша турбота, ваша радість — наша мета!

Перейти на сайт