пн-нд 10:00-22:00
(067)139-73-11 (10:00 - 22.00)
Торгово-розважальний і бізнес-центр
ЗБИРАЙ ВРОЖАЙ ЗНИЖОК ДО -50% У МАГАЗИНАХ ТРЦ RETROVILLE
15 10 2020
ЗБИРАЙ ВРОЖАЙ ЗНИЖОК ДО -50% У МАГАЗИНАХ ТРЦ RETROVILLE 

1) Прийди в будь-який магазин мережі NOVUS в м. Київ з 15 жовтня по 29 листопада 2020 р.;

2) Зроби покупку на суму від 599 грн;

3) Касир разом з чеком на покупку видає додатковий акційний чек*, який можна обміняти на знижку чи подарунок в ТРЦ Retroville, просп. Правди, 47;

4) Збережи акційний чек та обміняй його ** на знижку чи подарунок*** в будь-якому магазині, на фуд-корті, в ресторанах чи розважальних зонах в ТРЦ Retroville з 15 жовтня по 29 листопада 2020р., обравши будь-яку пропозицію з листівки або на сайті (вкзано нижче).

Більше чеків з мережі NOVUS - більше знижок чи подарунків в магазинах, на фуд-корті, в ресторанах чи розважальних зонах ТРЦ Retroville.

* Один акційний чек - одна знижка чи подарунок в обраному магазині, на фуд-корті чи розважальній зоні в ТРЦ Retroville;

** після покупки акційний чек залишається у касира в обраному магазині, на фуд-корті, в ресторанах чи розважальних зонах в ТРЦ Retroville;

*** знижка чи подарунок надається тільки при наявності оригіналу акційного чека з мережі NOVUS м. Києва, а також при  наявності акційного товару в магазинах, на фуд-корті, в ресторанах чи розважальних закладах  в ТРЦ Retroville. Додатковий акційний чек можна отримати на всіх касах мережі NOVUS м. Києва, окрім кас самообслуговування. Магазини/фуд-корт/ресторани/розважальні зони залишають за собою право змінювати умови знижок чи категорії акційного товару.