пн-нд 10:00-22:00
(067)139-73-11 (10:00 - 22.00)
Торгово-розважальний і бізнес-центр

ТРЦ Retroville організував справжнє свято для дітей 1 червня

ТРЦ Retroville організував справжнє свято для дітей 1 червня
01 06 2021

 

1 червня 2021 ТРЦ Retroville провів захід для 50 дітей з дитячих будинків сімейного типу, прийомних та багатодітних сімей, а також для дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях. Захід був приурочений до міжнародного Дня захисту дітей і, за підтримки орендарів ТРЦ, вийшло дуже насиченим.

Діти змогли абсолютно безкоштовно відвідати величезний парк розваг PAPASHON Kids. Потім вони вирушили на food-court, де їх пригощали обідом від ресторану швидкого харчування KFC, Pizza 1708 і Lviv Croissants, а також провели безкоштовну екскурсію в контактному зоопарку «Лемур». Після закінчення спілкування з тваринами гостей чекав майстер-клас з виготовлення ролів і заодно їх дегустація в ресторані корейської кухні Kim Kimchi.

День юним відвідувачам також скрасили подарунки. Вони були представлені взуттям Bartek і Coqui, футболками від SportCity, іграшками від магазинів Epic і «Дитячі мрії», рюкзаками від Будинку оптики, а також солодощами від Sket & Faina і гелієвими кулями від «Моє свято».

«Міжнародний День захисту дітей - переконливе нагадування про те, наскільки важливо мати щасливе дитинство, - зазначає СЕО ТРЦ і БЦ Retroville Рената Якубчіоніене. - Наші партнери та магазини з радістю підтримали ініціативу проведення даної акції, тому захід вдалося зробити максимально цікавим. Хочеться вірити, що цей світлий день назавжди залишиться в пам'яті дітей. Причому не тільки як спогад про окремий день, а й як символ того, що інші люди завжди готові їх підтримати і допомогти. І це дійсно так ».

ТРЦ Retroville продовжить проводити подібні заходи в подальшому і планує зробити їх доброю традицією. Таким чином компанія хоче дарувати надію тим, хто її потребує, і робити світ трохи краще.