пн-нд 10:00-22:00
(050)135-05-02 (10:00 - 22.00)
Торгово-розважальний і бізнес-центр
Телефон:
Графік роботи:
10:00-22:00

Спортмастер

Компанія SPORTMASTER Ukraine – це самостійна, ефективна, динамічно зростаюча й конкурентноспроможна (в міжнародному масштабі), інноваційна і технологічна компанія. Має багату історію роботи на ринку України. Утворена в пострадянський період братами Миколою та Володимиром Фартушняк, уродженцями українського міста Кривий Ріг. Вони ж і відкрили в 1996 році представництво в Києві, а потім і в Україні.

Новий старт діяльності компанії в Україні було дано в 2012 році, коли SPORTMASTER Ukraine увійшла до складу міжнародної компанії SPORT&FASHION MANAGEMENT PTE.LTD, зі штаб-квартирою в Сінгапурі. Саме ця компанія є власником торгової марки «SPORTMASTER».

На сьогодні SPORTMASTER Ukraine є визнаним лідером на спортивному ринку України і стрімко інтегрується з ринками Європи, Азії та Америки. Ми розвиваємо, стимулюємо і залучаємо до співпраці вітчизняних виробників.

SPORTMASTER входить в топ-10 світових роздрібних спортивних мереж. Лідируючі позиції компанія займає і на спортивному ринку України. І не важливо, де знаходяться або проживають наші клієнти: в Києві чи Дніпрі, Одесі чи Львові, Чернігові чи Запоріжжі - ми завжди поруч! В on line і off line торгівлі.

Перейти на сайт