пн-нд 10:00-21:00
(050)135-05-02 (10:00 - 19:00)
Торгово-розважальний і бізнес-центр
Телефон:
Графік роботи:
10:00 - 22:00

KAKTUS ideas home decor

Історія ТМ «KAKTUS» бере свій початок в 2002 році, коли в самому серці нашого міста - на вул. Дерибасівській було відкрито перший магазин. Спочатку основним напрямком бізнесу був продаж живих квітів, звідси і назва ТМ - «KAKTUS», але дотримуючись побажань наших клієнтів, магазин повністю перепрофілювався і знайшов свій неповторний стиль в ідеях для декорування інтер'єру та сувенірно-подарункової продукції. Зі смаком прикрашені вітрини і оригінальність асортименту привертали увагу відвідувачів. Магазин, де кожна річ була особливою, нетривіальною, атмосфера домашньо-святкової, а персонал по-одеськи привітний, досить швидко завоював любов і визнання у місцевих і гостей міста.

Магазини ТМ «KAKTUS» сьогодні - це дивовижний світ, повний чуттєвих ароматів, привітної атмосфери, унікальних подарунків, стильних штучок, елегантний посуду і, звичайно, предметів популярного вантажного декору в середземноморському стилі і не тільки.

Мережа магазинів

Компанія активно розвивається і на сьогоднішній день в 12 містах України успішно функціонують 42 фірмових магазинів.

"KAKTUS» вміє створити атмосферу свята, приділяючи увагу не тільки гармонійному розташуванню товару на полицях, а й освітленню, розслаблюючим музичним композиціям і персоналу, який завжди уважний і привітний. Наш асортимент постійно оновлюється, і, подібно до західних колег, ми пропонуємо своїм клієнтам сезонне різноманіття декору для унікального перетворення будинку до свят.

Приділіть собі трохи часу, відвідавши один з фірмових магазинів "KAKTUS" в вашому місті. І з якою б метою ви не завітали до нас - придбати статусній подарунок керівникові, дзеркало мамі, освітлення в дитячу кімнату або милу дрібничку подружці, а може бути просто підняти настрій - наш персонал зустріне вас з посмішкою і допоможе з вибором!
А навіть якщо вибрати нічого не вдалося, завжди є вихід - Подарунковий Сертифікат, який задовольнить будь-якого вишуканого споживача.

Перейти на сайт