пн-нд 10:00-20:00
(050)135-05-02 (10:00 - 19:00)
Торгово-розважальний і бізнес-центр
Телефон:
Графік роботи:
10:00-22:00

Evelatus

Evelatus-це швидкозростаюча компанія з власним виробництвом.

За 15 років роботи на світовому ринку компанія прийшла до того, що головна цінність - це людина. Для компанії важливий кожен, хто купує продукцію Evelatus, тому відбувається постійна робота над якістю продукції, розширенням асортименту і високим рівнем сервісу.

Команда Evelatus – це яскраві особистості, які розпізнають цінність в кожній людині і цінують відносини. Робота з людьми – це те, що приносить нам максимальне задоволення. Звичайно ж, будучи професіоналами і фанатами своєї справи, ми відчуваємо себе частиною глобальної Evelatus сім'ї і несемо її високі стандарти.

Evelatus - провідний партнер у співпраці з найбільшими компаніями з продажу мобільних телефонів, таких, як Samsung, Apple, Huawei, Xiaomi, Nokia та ін. На всю продукцію є офіційна гарантія.

Evelatus – це комбінація латинських слів. Eventus – вихід, удача, результат і ефективність. Elatus – піднесений, завжди зростаючий, прагне вгору. Разом назва Evelatus означає зростаючий результат і удача, а також перехід зі старого в нове, краще. Віримо, що саме це Evelatus принесе у ваше життя.

Evelatus активно займається експортом своїх товарів за кордон, за що і отримана номінація "Товарний знак року - світу".

 

Країни, в які експортується товар: Естонія, Литва, Чехія, Греція, Польща, Португалія, Нідерланди, Швейцарія, Вірменія, Німеччина, Італія і Англія.

 

Компанія є щорічним учасником міжнародних виставок, де представляється латвійський бренд Evelatus і його продукція. Виставки, на яких можна зустріти компанію - CeBit, IFA Global Source, MWC

Перейти на сайт