пн-нд 10:00-21:00
(050)135-05-02 (10:00 - 19:00)
Торгово-розважальний і бізнес-центр
Телефон:
Графік роботи:
10:00 - 22:00

Askona

Аскона Україна — територія здорового сну.

Компанія, яка день за днем працює для того, щоб кожну ніч Ви занурювались у здоровий сон, набираючись сил для нових досягнень.

Компанія Аскона входить до найбільшого шведського холдингу Hilding Anders, найкрупнішим концерном в Європі та Азії з виробництва та продажу матраців та товарів для сну. Саме на наших матрацах сплять більше 20 млн. людей у Східній Європі.

За нами 30 років успіху, більше 1000 салонів по всій Європі, 22 салони в Україні (16 салонів у Києві, 3 у Дінпрі та 3 у Одесі), 11 000 одиниць продукції виготовляється щодня, площа виробничого комплексу — 145 000 кв.м. Ми маємо найбільшу у Європі 4-х потокову конвеєрну лінію та власне виробництво комплектуючих.

При виготовленні продукції Аскона, використовуються тільки передові технології виробництва та інноваційні методи, ультрасучасні, зносостійкі, екологічні та гіпоалергенні матеріали.

Компанія Аскона Україна представляє кращі спальні системи провідних брендів преміум класу зі Швеції (Hilding Anders), преміум-бренди США (King Koil, Serta, Ergomotion), преміум-бренд Норвегії (Jensen), Швейцарії (Bicoflex), а також є найбільшим вертикально інтегрованим рітейлером, який спеціалізується на виробництві повного асортименту товарів для здорового сну для будь-якого високого і середнього сегмента і може запропонувати також бюджетні комплексні рішення. Такі товари для дому, вітальні та спальні, як: матраци, ліжка, дивани, корпусні меблі, гаджети та інші аксесуари.

Салон Аскона — можливість королівського відпочинку з індивідуальним комфортом для кожного.

Ми пишаємося тим, що піклуємось саме про Ваш сон. 

Перейти на сайт